Informácie

CMS Airis je LAMP aplikácia. Pri vývoji boli použité najnovšie web technológie: Apache 2.4, MySQL 5.5, php 5.6. Použité boli aj externé knižnice: Zend Framework, jQuery, TinyMCE, Fancybox, ... Využívať ho je možné a funguje vo všetkých druhoch internetových prehliadačov. Neustále vychádzajú nové aktualizácie, o ktorých Vás informujeme v sekcii Verzie.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Redakčný systém Airis je nástroj, pomocou ktorého používatelia napĺňajú obsahom svoje web stránky. Je určený pre tvorbu na mieru šitých webov, elektronických obchodov, aplikácií, ... Vďaka rozsiahlym možnostiam konfigurácie ho vieme prispôsobiť prakticky akejkoľvek štruktúre webu.

V súčasnosti evidujeme 61 inštalácií Airisu a pracuje s ním približne 90 používateľov.

Poskytujeme ho v dvoch verziách:

  1. neplatená - klient CMS Airis získa zdarma, no nezískava žiadne aktualizácie systému (upgrade). Systém je aktualizovaný po dohode.
  2. platená - klient získava CMS Airis zdarma, v rámci mesačného poplatku však udržiavame systém neustále aktualizovaný.

Medzi jeho najsilnejšie stránky patrí možnosť generovať viac webov a e-shopov z jednej inštalácie, množstvo SEO nástrojov, funkcií a modulov. Redakčný systém Airis neustále vyvíjame a zdokonaľujeme, vznikajú nové moduly a nástroje, pomocou ktorých máte všetok obsah stále pod kontrolou.